Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Naruto pe Jetix

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Angel_girl
Fondator
Fondator
Angel_girl


Numarul mesajelor : 314
Varsta : 35
Localisation : World of Angels
Data de inscriere : 07/02/2007

Naruto pe Jetix Empty
MesajSubiect: Naruto pe Jetix   Naruto pe Jetix Icon_minitimeMar Feb 13, 2007 4:59 pm

Ce parerea aveti, mai ales ca primul episod a fost aseara?
Eu sunt chiar dezamagita, nu am vazut animeul dar nu cred ca replicile sunt chiar asa de penibile, pe bune traducerea e groaznica si sa nu mai vorbim de cei care le fac vocile. Mai bine nu bagau
Sus In jos
https://worldofanime.actifforum.com
burcea_6000
Moderator
Moderator
burcea_6000


Numarul mesajelor : 310
Varsta : 30
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 10/02/2007

Naruto pe Jetix Empty
MesajSubiect: Re: Naruto pe Jetix   Naruto pe Jetix Icon_minitimeMar Feb 13, 2007 7:39 pm

Uhm.....dap ai foarte mare dreptate oricum si eu lam vazut pentru prima data si vocile au fost cele mai penibile , oricum asa ca realizare este bun in chimb nu prea suna bine vozile si altele dar nu mai pomenesc acum........
Sus In jos
Kitty_Girl
Anime fan 2
Anime fan 2
Kitty_Girl


Numarul mesajelor : 362
Varsta : 30
Data de inscriere : 18/02/2007

Naruto pe Jetix Empty
MesajSubiect: Re: Naruto pe Jetix   Naruto pe Jetix Icon_minitimeDum Mar 04, 2007 2:43 pm

eu am vazut naruto pe net cu vocile lor originale si nici macar nu aduc a vocilor depe jetix
intrun cuvant...mai bine va uitati pe youtube...eu acolo am vazut toate episodele
Sus In jos
http://e-shuu-shuu.myforum.ro
Angel_girl
Fondator
Fondator
Angel_girl


Numarul mesajelor : 314
Varsta : 35
Localisation : World of Angels
Data de inscriere : 07/02/2007

Naruto pe Jetix Empty
MesajSubiect: Re: Naruto pe Jetix   Naruto pe Jetix Icon_minitimeDum Mar 04, 2007 7:52 pm

Dupa parerea mea asta e o bataie de joc, macar daca le lasau vocile si traduceau scris, sau macar daca traduceau calumea, dar asta e, va trebui sa ma uit pe calc
Sus In jos
https://worldofanime.actifforum.com
deatful_black_rose
Anime
Anime
deatful_black_rose


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 30
Localisation : i live in world full of evil
Data de inscriere : 30/04/2007

Naruto pe Jetix Empty
MesajSubiect: Re: Naruto pe Jetix   Naruto pe Jetix Icon_minitimeLun Apr 30, 2007 2:49 pm

very dezamagita. au pus niste voci oribile ! au cenzurat si din scenele cu sange. sunt really naspa. mai bine ma chinui uitandu-ma pe youtube decat pe jetix. va vine sa credeti ca atunci cand am auzit eram incantata de chestia asta. m-a dezamagit complet!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Naruto pe Jetix Empty
MesajSubiect: Re: Naruto pe Jetix   Naruto pe Jetix Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto pe Jetix
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Naruto vs sasuke

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Dezbateri-
Mergi direct la: