Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 yoh sau hao?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
burcea_6000
Moderator
Moderator
burcea_6000


Numarul mesajelor : 310
Varsta : 30
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 10/02/2007

yoh sau hao? Empty
MesajSubiect: yoh sau hao?   yoh sau hao? Icon_minitimeLun Feb 12, 2007 8:49 pm

Eu l-am ales pe yoh,el isi mai poate marri puterea de sute de ori in timp ce hao area deabea 1 2 modalitati.Dar si pentru faptul ca este pasnic si mereu are incredere in el si fantoma lui pazitoare.
Sus In jos
Aleera Dark Angel
Admin
Admin
Aleera Dark Angel


Numarul mesajelor : 76
Varsta : 33
Localisation : in a place full of magic
Data de inscriere : 10/02/2007

yoh sau hao? Empty
MesajSubiect: Re: yoh sau hao?   yoh sau hao? Icon_minitimeMar Feb 13, 2007 11:52 am

eu il aleg pe hao am o slabiciune pentru baieti cu parul lung^_^oricum tre sa zic si de ce pai deoarece mie una hao mi se pare mult mai inteligent(desi la categoria haine cam ma face sa ma razgandesc in felul cum se imbraca dak ar schimba pelerina aia ar fi sooper)e mult mai inteligent,frumos si are o experienta de 1000 de ani.
Sus In jos
http://anime-magical.actifforum.com
anahi_sweetangelina_angy
Anime
Anime
anahi_sweetangelina_angy


Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 21/02/2007

yoh sau hao? Empty
MesajSubiect: Re: yoh sau hao?   yoh sau hao? Icon_minitimeJoi Feb 22, 2007 10:20 am

Yoh , pt. ca Hao este rau
Sus In jos
Angel_girl
Fondator
Fondator
Angel_girl


Numarul mesajelor : 314
Varsta : 35
Localisation : World of Angels
Data de inscriere : 07/02/2007

yoh sau hao? Empty
MesajSubiect: Re: yoh sau hao?   yoh sau hao? Icon_minitimeVin Feb 23, 2007 10:21 am

Yoh, desi ca si Aleera am o slabiciune pt baietii cu parul lung (din anime), Hao e mult prea increzut si el crede ca nu are nevoie de prieteni dar se insala, Yoh l-a invins pe Hao datorita prietenilor lui, pt ca nu putem spune ca e mai puternic decat Hao.
Sus In jos
https://worldofanime.actifforum.com
mariam0109
Anime junior
Anime junior



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 31
Data de inscriere : 12/05/2007

yoh sau hao? Empty
MesajSubiect: Re: yoh sau hao?   yoh sau hao? Icon_minitimeSam Mai 12, 2007 3:30 pm

yoh deoarece in comparatie cu hao dispune de o putere deosebita care vine din inima hao nu ar putea atinge-o niciodata,nu ar intelege alt lucru decat ura si razbunare.o lume construita pe aceste principii n-ar putea exista
Sus In jos
Continut sponsorizat





yoh sau hao? Empty
MesajSubiect: Re: yoh sau hao?   yoh sau hao? Icon_minitime

Sus In jos
 
yoh sau hao?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Animeuri :: Shaman King-
Mergi direct la: