Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cea ce ei nu ar spune nici o data.

In jos 
AutorMesaj
the_red_rose
Anime junior
Anime junior
the_red_rose


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 10/02/2007

Cea ce ei nu ar spune nici o data. Empty
MesajSubiect: Cea ce ei nu ar spune nici o data.   Cea ce ei nu ar spune nici o data. Icon_minitimeJoi Mar 15, 2007 1:18 am

Sa zicem ca dupa imaginatia voasra Slayers ar fi cu totul alt ceva si fiecare pesonaj are replici dupa cum vreti voi . Ooo sunt curioasa sa vad ce iese !!! Deci incep eu :
Lina:Nu mi-e frica de Luna nu m-as ascunde de ea nuci o data!Nu as avea de ce!
Gourry:Amelia dreaga mea te iubesc din toata inima !! Vrei sa te casatoresti cu mine?
Amelia(foarte plictisita):Of credeam ca nu mai vi incepusem sa cred ca nu ma mai iubesti!A si da ma marit cu tine.
Zel:Hei si cu mine cun ramane parca mi-ai promis acum 2 minute ca te casatoresti cu mine!!!!
Amelia:Da parca imi amintesc ceva foarte vag !! A si cum spuneam da Gourry (acum pe un ton vesel si ne rabdator)Da ma marit cu tine!!
Gourry: Cat de fericit sunt e a 4 nunta cu tine Amelia si sper sa tina mai mult de 2 saptamani .Oooo si mi-e asa foame as manca Doua zile in sir fara sa ma mai opresc!!
Zel:Si acum ca Amelia m-a parasit ma duc la Lina sa vad ce spune.
Ameli si Gourry stateau pe veranda si cand de o data din casa se aude un tipat infiorator:NUUUUUUU ,dupa care Zel cu fata lipita de pamant flutura steagul alb


Sfarsit. Nu prea am avut inspiratie dar sper sa va placa
Sus In jos
 
Cea ce ei nu ar spune nici o data.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Animeuri :: Slayers-
Mergi direct la: